Par mums

Koks ir “vissiltākais” un “visdzīvākais” dabas materiāls un koka dārza mēbeles lieliski iederas ikvienā dārzā, pagalmā vai terasē. Mēs piedāvājam kvalitatīvas un ērtas dārza mēbeles jaukai un komfortablai atpūtai. Dārza labiekārtošanu nevar iedomāties bez skaistām un kvalitatīvām dārza mēbelēm no koka. Mēs piedāvājam izgatavot pēc individuāla pasūtījuma ērtas mēbeles dārzam. Veicam dārza iekārtošanu ar dārza mēbelēm,kā arī terases labiekārtošanu ar atpūtas krēsliem, galdiem un soliem. Koka krēsliem ar atzveltni veidoti ergonomiski izliekumi.

Mēbeles no koka piemērotas gan dārzā, gan pirtī, gan citā atbilstošā interjerā. Atpūta pie dabas, jauki brīži kopā ar ģimeni vai draugiem - tas ir labi pavadīts laiks uz mūsu ražotājām mēbelēm. Koka mēbeles ir ideāli piemērotas izmantošanai ārpus telpām. Mēbeles no koka, atpūtas krēslus, ērtus solus var izmantot gan atpūtai ģimenes lokā, gan nelielos dārza svētkos.

Koka dārza mēbeļu komplekti izturīgi pret mitrumu, pūšanu, pelējumu. Šo kvalitatīvo dārza mēbeļu ražošanā tiek pielietotas speciālas koksnes apstrādes metodes un tiek radīts mitrumizturīgs koksnes aizsargslānis, pateicoties tam, šie mūsu ražotie dārza mēbeļu komplekti ir īpaši izturīgi un tiem nekaitē atmosfēras iedarbība.

Mūsu dārza mēbeles ražotas no augstvērtīgiem skujkokiem.

 • 100% ekoloģisks produkts

  Koks ir vissiltākais un visdzīvākais dabas materiāls

 • Pārdomāta funkcionalitāte

  Koka dārza mēbeles ir veiksmīgs risinājums atpūtas vietas iekārtošanai piemājas dārzā

 • Ražots Latvijā

  Roku darbs, kas ražots no vietējiem Latvijas kokiem

 •                                                            

                                                                SIA “Timberdream” noslēgts līgums ar LIAA par inkubācijas atbalsta saņemšanu ERAF projekta Nr. 3.1.1.6/16/I/001 

                                                                                            “Reģionālie biznesa inkubatori un radošo industriju inkubators” ietvaros.